Choď na obsah Choď na menu
 


rozpis HBK Board Vrakuňa

1. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 8.9.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - HBK Ramiland Vrakuňa

4:4 (2:0, 1:3, 1:1)

góly: Kadlečík 2, Jančovič, Krajčírovič

prihrávky: Antl 3, Jančovič

 

2. kolo - ihrisko Engerau aréna sobota 15.9.2018 o 11:00

Black Diamonds - HBK Board Vrakuňa

7:8 (1:3, 3:3, 3:2)

góly: Antl 4, Krajčírovič, Cvengroš, Frývalský

prihrávky: Antl 2, Krajčírovič, Porubský, Kadlečík, Melišek M., Tomašech, Frývalský

vylúčený: Tomašech 6, Melišek M. 4, Porubský 2, Fojt 2

 

3. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 22.9.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - SAV Lamač

2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

góly: Cvengroš, Tomašech

prihrávky: Tomašech

vylúčený: Jančovič 2

REPORT

4. kolo - ihrisko Pekníkova sobota 29.9.2018 o 9:00

AHK Pekníkova - HBK Board Vrakuňa

5:1 (1:0, 4:1, 0:0)

góly: Fojt

prihrávky: Jančovič

REPORT

 

5. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 6.10.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - LG Barbari

4:2 (0:0, 1:0, 3:2)

góly: Antl 2, Kadlečík, Fojt

prihrávky: Antl 2, Fojt, Jančovič

 

6. kolo - ihrisko Plzeňská sobota 13.10.2018 o 9:00

Ziegefeld - HBK Board Vrakuňa

8:6 (2:1, 3:3, 3:2)

góly: Kadlečík 2, Fojt, Krajčírovič, Antl, Cvengroš

prihrávky: Antl 2, Krajčírovič 2, Kadlečík, Fojt

vylúčený: Kadlečík 2

 

7. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa nedeľa 14.10.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - Slávia Právnik

1:15 (1:6, 0:3, 0:6)

góly: Antl

prihrávky: Jančovič

vylúčený: Kuruc 2, Jančovič 2

 

8. kolo - ihrisko Engerau aréna sobota 20.10.2018 o 13:00

Vlci Karlova Ves - HBK Board Vrakuňa

2:10 (0:4, 2:3, 0:3)

góly: Daniel 3, Juríček 2, Jančovič 2, Tomašek 2, Kadlečík

prihrávky: Krajčírovič 4, Juríček 2, Moravčík, Jančovič, Cvengroš, Tomašek

vylúčený: Jančovič 2

 

9. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 27.10.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - Hancop Dolné Hony

 

10. kolo - ihrisko Baltská sobota 3.11.2018 o 11:00

HBK Profis Podunajské Biskupice - HBK Board Vrakuňa

 

11. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 10.11.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - Rebels

 

12. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 17.11.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - Empíria

 

13. kolo - ihrisko Páričkova sobota 24.11.2018 o 11:00

HBK 500 Nivy - HBK Board Vrakuňa

 

14. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 1.12.2018 o 9:00

HBK Ramiland Vrakuňa - HBK Board Vrakuňa

 

15. kolo - ihrisko aréna Vrakuňa sobota 8.12.2018 o 9:00

HBK Board Vrakuňa - Black Diamonds

 

16. kolo - ihrisko Studenohorská sobota 15.12.2018 o 9:00

SAV Lamač - HBK Board Vrakuňa